Projekt Zdrowie Krosno
Umów się na wizytę

Dni Otwarte 3-30.04- bezpłatne konsultacje z dietetykiem.

Lato zbliża się wielkimi krokami, czas się odpowiednio do niego przygotować. Jako specjaliści zachęcamy aby przygotowania zacząć od zmian nieprawidłowych nawyków żywieniowych, a tym samym zafundować sobie lepsze samopoczucie po długiej zimie. Brak słońca, niskie temperatury, mniejsza dostępność świeżych owoców i warzyw sprawiają, że nasz organizm jest zmęczony, a metabolizm spowolniony. Często również przez zimowe miesiące nasza masa ciała rośnie, ze względu na większą ilość tłustych, kalorycznych potraw w diecie, a także mniejszą aktywność fizyczną.

 

Już w kwietniu, przez cały miesiąc w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Krosno oraz w całej Polsce, każda osoba ma możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem! Podczas spotkania nasz dietetyk Anna Pacyga wykona analizę składu ciała, zbada poziom tkanki tłuszczowej, określi zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, a także podpowie co zmienić aby być gotowym na lato!

Każdy kto skorzysta z bezpłatnej konsultacji, otrzyma od nas dodatkowo butelkę wody mineralnej w PREZENCIE , aby dać dobry początek zmian nawyków żywieniowych na zdrowsze.

To nie wszystko! Osoby, które podejmą wyzwanie i rozpoczną kuracje dietetyczną w kwietniu otrzymają jeden z naszych pysznych produktów zbożowych o wysokiej zawartości błonnika: Poduszki zbożowe lub Poduszki wysokobiałkowe lub Pieczywo białkowe, również GRATIS! Dodatkowa porcja błonnika pokarmowego pomoże w prawidłowej pracy jelit, poprawiając ich perystaltykę, zahamuje apetyt i ustabilizuje poziom glukozy we krwi.

Więcej informacji i zapisy na wizyty:

tel.: 886 619 999

lub bezpośrednio Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Krosno

ul. Niepodległości 15 A

38-400 Krosno

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy