Niesamowita metamorfoza małżeństwa ! Pan Jan zrzucił 24 kg, a jego żona 17 kg ! - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Krosno
Umów się na wizytę

Niesamowita metamorfoza małżeństwa ! Pan Jan zrzucił 24 kg, a jego żona 17 kg !

Pan Jan i Pani Lucyna zaczęli swoją przygodę na początku roku. „Na każdej wizycie widać było ich ogromną determinację i chęć zmiany na lepsze. Myśle, że ich największą siłą było wzajemne wsparcie i motywacja, która doprowadziła ich do miejsca, w którym są dzisiaj. Lepsze samopoczucie, poprawa zdrowia i kondycji fizycznej to tylko namiastka tego ile udało im się osiągnąć.” – mówi Pani Dietetyk Klaudia Kilar.
Jeżeli jesteście ciekawi ich historii to zapraszam do wywiadu poniżej.


zdjęcie przed i po kuracji

Czy obawiali się Państwo czegoś przed rozpoczęciem kuracji?

Największą obawą było to czy będziemy w stanie zmienić naszą „kuchnie”. Jak każdy mieliśmy swoje nawyki żywieniowe i błędy, które popełnialiśmy przez kilka ostatnich lat. Na szczęście okazało się, że przepisy i dieta, którą układała dla Nas Pani Dietetyk Klaudia była trafiona w nasze kubki smakowe.

Jak wspominają Państwo pierwsze tygodnie trwania diety?

Myśleliśmy, że będzie ciężko. W rzeczywistości okazało się, że nie jest to takie trudne jak by się wydawało. Posiłki zaskoczyły nas smakowitością, obfitością, prostotą i niskim kosztem. Nauczyliśmy się jakie produkty wybierać w sklepie oraz jak powinien wyglądać Nasz „talerz”.

Jakie błędy żywieniowe popełniali Państwo przed kuracją?

Podstawowym błędem, który popełnialiśmy było podjadanie wieczorne, a także duże ilości słodyczy w diecie i długie przerwy między posiłkami. Teraz wyeliminowaliśmy z codziennego jadłospisu: cukier, produkty z mąki pszennej i tłuszcze zwierzęce. Posiłki przyrządzamy poprzez gotowanie, pieczenie oraz duszenie a na naszych talerzach pojawia się więcej warzyw niż dotychczas. Porcję są duże, więc nie odczuwamy głodu.

Czy są Państwo zadowoleni z efektów kuracji?

Oczywiście ! Nasze wyniki badań są o wiele lepsze i poprawiła się nasza kondycja fizyczna. „Codzienne czynności już nie sprawiają mi problemów”- Mówi Pani Lucyna. „Wcześniej pochylenie się czy ubranie samodzielne butów było dla mnie problemem. I chociaż chcę jeszcze kontynuować kurację to już jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów. Przede wszystkim nie mam problemu z zakupem ubrań, jestem sprawna a dieta jest tak skonstruowana, że nauczyła Nas zdrowych nawyków żywieniowych. Oboje z mężem jesteśmy wdzięczni Pani Dietetyk Klaudii i z czystym sercem polecamy gabinet Projekt Zdrowie w Krośnie.”- dodała.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy