Pan Bartłomiej w połowie drogi do wymarzonej sylwetki! - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Krosno
Umów się na wizytę

Pan Bartłomiej w połowie drogi do wymarzonej sylwetki!

Pan Batłomiej zgłosił się do Projekt Zdrowie w Krośnie dwa miesiące temu. Jego motywacja była niska, ponieważ swoje odchudzanie zaczął dużo wcześniej u innego dietetyka, u którego przez pół roku nie widział efektów. To skłoniło go do zmiany gabinetu dietetycznego. Wtedy myślał, że nie uda mu się osiągąć zamierzonego celu. W Projekt Zdrowie już po pierwszym tygodniu widział rezultaty, a teraz może pochwalić się ponad 8 kilogramowym spadkiem na wadze i mniejszym obwodem w pasie o 6cm. Jest w połowie swojej drogi, ponieważ przed nim jeszcze -9 kg do wymarzonej sylwetki, ale tym razem jest pewien, że uda mu się osiągnąć cel!

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?

Do podjęcia kuracji skłonił mnie mój pogarszający się stan zdrowia i chęć zmian w swoim życiu. Głównym czynnikiem były choroby rodzinne, do których mogę mieć predyspozycje. Babcia i ojciec mieli cukrzyce, a ojciec miażdżycę. W związku z tym postanowiłem zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby się przed tym uchronić.

Czego się Pan najbardziej obawiał?

Najbardziej obawiałem się, że nie będę miał wystarczająco silnej woli. Na szczęście dieta w Projekt Zdrowie jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta, przez co nie muszę tracić dużo czasu na gotowanie oraz rezygnować z rzeczy, które lubię.

Co Pana motywuje?

Motywują mnie efekty jakie osiągam z tygodnia na tydzień, dzięki sobie, ale również dzięki zaangażowaniu Pani Klaudii. Czuje, że trafiłem w dobre ręce, a co najważniejsze dieta spełnia moje wszystkie oczekiwania.

Jak dowiedział się Pan o gabinecie Projekt Zdrowie?

O gabinecie dowiedziałem się od kolegi z pracy, którego sąsiad pracujący za granicą schudł dzięki kuracji dietetycznej on-line.

Czy jest Pan zadowolony z efektów, które udało się Panu do tej pory osiągnąć?

Jestem bardzo zadowolony z efektów jakie udało mi się osiągnąć, ponieważ wcześniej chodziłem od innego dietetyka i przez pół roku masa ciała stała w miejscu. Teraz z wizyty na wizytę widzę postępy, dzięki czemu nie trace motywacji.

Jak zachęciłby Pan innych do odwiedzenia Projekt Zdrowie?

Jeżeli masz dość skomplikowanych diet, pochłaniających dużo czasu i pieniędzy, przyjdź do Projekt Zdrowie! Zmień swoje życie i zdrowie!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy