Projekt Zdrowie Krosno
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk Ksenia Myśliwiec: Pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta i zmotywowana do działania, nie podda się póki nie zdobędzie określonego celu. Co podoba jej się najbardziej w pracy dietetyka ? Kontakt z ludźmi i możliwość wsparcia oraz pomocy w zrealizowaniu ich marzeń. Ma słabość do…….słodyczy. Lubi eksperymentować z nowymi przepisami dietetycznymi na słodkie małe co nie co. Ukończyła dietetykę kliniczną na wydziale medycznym na Uniwersytecie Rzeszowskim. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach dotyczących żywienia oraz problematyki otyłości i chorób dieto zależnych. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, uwzględniając jego stan zdrowia, potrzeby, a także upodobania kulinarne. Jej wielką pasją zaraz po dietetyce jest taniec. Tańczy w każdej wolnej chwili, dzięki czemu ma jeszcze więcej energii, którą dzieli się z innymi ludźmi. A gdzie na wakacje ? Góry i morze ! Lubi spędzać czas aktywnie, zdobywając nowe szlaki górskie, ale nie odmówi także wypoczynkowi nad wodą poszerzając swoją wiedzę z dobrą książką.
Dietetyk Katarzyna Wyżgolik: Jej głównym celem jest nauczenie pacjentów czerpania przyjemności ze zdrowego stylu życia. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie zwracając uwagę na jej potrzeby. Bierze udział w szkoleniach związanych z żywieniem, otyłością i chorobami dietozależnymi. Jej największym zainteresowaniem jest jazda konna oraz piesze wędrówki. Góry Tatry, Bieszczady czy Beskidy to dla niej najlepszy sposób na relaks.
Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Krosno ul. Niepodległości 15A

,,Ciężko u mnie z motywacją i potrzebuję bata nad sobą. Jak ktoś ma wystarczająco silną wolę, żeby dać radę samemu, to pewnie- mi samej się nie udało, zawsze po jakimś czasie stopniowo mi się dieta rozmywała… Pozdrawiam wszystkich walczących z kilogramami! Pani Ania to wspaniały człowiek, umiejący zmotywować do działania i dbania o własne zdrowie.”


,,Bardzo polecam, fachowe porady, miły kontakt. Bardzo rzeczowa Pani dietetyk.“


,,Dzięki wiedzy pani Ani jestem świadoma błędów, jakie popełniałam w swoim odżywianiu, zmieniłam swoje nawyki i wierzę, że nie będę borykać się już z problemem nadwagi.“


,,Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Ani. Pani dietetyk jest bardzo profesjonalna. Dieta dała oczekiwane zdrowe rezultaty. W końcu -15 kg to nie mało.“

Krystyna
Księgowa, Wrocław

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy